2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wola
Dodane 25 kwietnia 2024

Księgowa/Księgowy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy księgową/ księgowego w biurze rachunkowym z ugruntowaną pozycją na rynku. Tworzymy stale rozwijający się zespół księgowych oraz samodzielnych księgowych. Warunki finansowe zatrudnienia będą zależały od doświadczenia i tytułu zawodowego kandydatów. Pracujemy w godzinach 7.30-15.30, a nasza siedziba jest dobrze skomunikowana i mieści się niedaleko metra.

Obowiązki:

  • Prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z przepisami Ustawy o rachunkowości .

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych, wyliczenie zobowiązań podatkowych na koniec okresu rozrachunkowego.

  • Kontrola dokumentów źródłowych, ich poprawności.

  • Przestrzeganie zasad i znajomość obowiązujących przepisów z zakresu wykonywanej pracy.

  • Praca we współpracy z zespołem.

Wymagania:

  • Udokumentowana wiedza i doświadczenie na reprezentowanym przez kandydata poziomie zawodowym.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Samodzielność, skrupulatność.

  • Orientacja na potrzeby klienta.

  • Znajomość przepisów podatkowych oraz ukierunkowanie na rozwój zawodowy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się spółce.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Miły i zgrany zespół współpracowników.

  • Możliwość rozwoju i awansu.

  • Zdobycie doświadczenia i rozwój osobisty w zawodzie księgowego.

  • Praca od zaraz.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

CV prosimy wysyłać wraz z klauzulą RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 897399092