2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Bytom
Dodane 23 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ECQPack Factory

Jesteśmy wiodącym producentem artykułów reklamowych, obecnie w związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Księgowa - Główna Księgowa do nowo powstałej fabryki opakowań.

Twój zakres obowiązków

  • Główna księgowa odpowiedzialna za prowadzenie oraz nadzór pracy działu księgowego i związane z tym obowiązki, w zakres których wchodzą:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • Sporządzanie oraz wysyłanie deklaracji podatkowych

  • Tworzenie list płatności, przygotowywanie przelewów w systemie bankowym

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)

  • Rozliczanie transakcji WNT, WDT oraz importu

  • Księgowanie dokumentów zakupowych (ok. 100 faktur miesięcznie)

  • Księgowanie bez kadr

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • Zdolności analityczne i samodzielność w działaniu

  • Mile widziana znajomość programu Comarch oraz Insert

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie oraz premię roczną

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Kompleksowe wdrożenie w nowe obowiązki

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

Praca stacjonarna w Bytomiu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 879118306