2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Lublin
Dodane 21 maja 2024

księgowa/księgowy

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferujemy pracę w dziale księgowości w prężnie rozwijającej się firmy zajmującej się świadczeniem usług księgowych.

Opis stanowiska:

  • bieżąca weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu księgowego

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT,VAT oraz innych obowiązujących)

  • prawidłowe utrzymanie, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji

  • księgowanie wyciągów bankowych krajowych i walutowych

  • księgowanie faktur sprzedaży

  • księgowanie faktur kosztowych

  • uzgadnianie rozrachunków z pracownikami oraz kontrahentami

  • analiza zapisów i sald kont księgowych

  • ewidencja środków trwałych

  • sporządzanie sprawozdań finansowych, GUS, itp.

  • uczestnictwo w zamknięciu miesiąca i zamknięciu roku

  • inne prace zlecone przez przełożonych

    Wymagania:

  • chęć rozwoju zawodowego

  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole

  • skrupulatność

  • dokładność i sumienność

    Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze księgowości produkcyjnej

  • umiejętność prowadzenia KPiR

    Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie

  • aspirującej do bycia liderem w swojej branży

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracę.

    Jednocześnie wskazujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 865082201