2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Szczecin
  7. Księgowość - Dąbie
Dodane 29 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Jesteśmy częścią Axel Johnson International, globalnej grupy przemysłowej zrzeszającej ponad 120 firm w 28 krajach. W Polsce działamy poprzez dwie spółki – Forankra Pol oraz Certex Polska z siedzibą w Szczecinie oraz zakładami produkcyjno-handlowymi, zlokalizowanymi w Szczecinie i Włocławku. Ponadto posiadamy biura handlowe w Mielcu, Gdyni, Poznaniu i Warszawie. W ostatnim okresie otworzyliśmy również dwa nowe oddziały w Bułgarii.

Grupa Forankra to wiodący europejski dostawca urządzeń do zabezpieczania i podnoszenia ładunków dla klientów z sektora transportu drogowego, lotniczego i morskiego, przemysłu i producentów OEM. Grupa Certex zaś specjalizuje się w urządzeniach dźwigowych, linach stalowych i związanymi z tym zakresem usługami.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Opis stanowiska:

  • ewidencja księgowa faktur zakupu,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • ewidencja rozliczeń międzyokresowych i rezerw,

  • wprowadzanie innych dokumentów źródłowych do systemu księgowego,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT,

  • uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami firmy,

  • bieżąca analiza i weryfikacja kont księgowych,

  • współudział w prowadzeniu pełnej księgowości, zamknięciu miesiąca, roku i przygotowaniu do rocznego audytu,

  • inne bieżące wykonywanie zleceń przełożonych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku finansów lub rachunkowości (lub w trakcie kończenia studiów),

  • znajomość przepisów w zakresie podatków, rachunkowości i prawa gospodarczego,

  • gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji w powyższym zakresie,

  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel,

  • dobra organizacja pracy, terminowość,

  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • interesujący i szeroki zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji w momencie jej intensywnego rozwoju,

  • szkolenia księgowe i podatkowe,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Miejsce pracy: Szczecin Dąbie.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 863683807