2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Jeżyce
Dodane 11 czerwca 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe

doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych

podstawowa znajomość zagadnień kadrowo-płacowych

mile widziana znajomość programu Comarch Optima

znajomość MS Office, w szczególności Excel

bardzo dobra organizacja pracy

sumienność i dokładność

wysoka kultura osobista

Obowiązki:

sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

dekretacja i księgowanie faktur w systemie Comarch ERP Optima

weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami

ewidencja wyciągów bankowych

sporządzanie deklaracji podatkowych

bieżące wsparcie działu księgowości w codziennych zadaniach

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

wsparcie doświadczonego zespołu

rozwój w dziedzinie znajomości zasad księgowych i prawa podatkowego oraz kadr i płac

pracę w przyjaznym zespole

elastyczne godziny pracy - od poniedziałku do piątku

MJBIURO2 Sp. z o.o. to biuro rachunkowe, którego trzon stanowią osoby z uprawnieniami biegłych rewidentów i wieloletnim doświadczeniem.

Nasze biuro ma kilkunastoletnią historię i stabilną pozycję na rynku. Obsługujemy podmioty różnych wielkości, z wielu branż. Pracujemy w sercu poznańskich Jeżyc.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 816729080