2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Opolskie
  6. Księgowość - Opole
Dodane 10 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jedno z największych biur rachunkowych, ogólnopolski dostawca nowoczesnych usług księgowych, w związku z ciągłym rozwojem do swojego oddziału w Opolu poszukuje na stanowisko :

KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Zakres obowiązków:

 • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,

 • prowadzenie ksiąg rachunkowych,

 • sporządzanie sprawozdań finansowych jednostek niepodlegających badaniu bilansu,

• sporządzanie deklaracji podatkowych,

• bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych (Vat, PIT i innych),

• współpraca z organami podatkowymi, kontakt z klientem w sprawach prowadzonych rozliczeń podatkowych,

• sporządzanie innych dokumentów zleconych przez klienta – GUS, wnioski kredytowe i inne.

Wymagania:

  • umiejętność prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg rachunkowych poparte min. dwuletnim doświadczeniem,
  • znajomość ustawy o rachunkowości poparta doświadczeniem,
  • dobra znajomość aktualnych przepisów oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz samodzielność w planowaniu i organizowaniu pracy,
  • rzetelność, elastyczność i zaangażowanie,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy - w zespole oraz w ramach obsługi klientów,
  • nastawienie na rozwój i świadomość konieczności ciągłego doskonalenia zawodowego,
  • mile widziana znajomość języków obcych.

Co oferujemy?

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • uczciwe wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i zaangażowania
  • nowoczesne i przyjazne miejsce do samorealizacji zawodowej
  • szkolenia i kulturę dzielenia się wiedzą
  • realny wpływ na kształtowanie własnej ścieżki kariery
  • komfortowe warunki pracy i nowocześnie wyposażone stanowisko pracy,
  • godziny pracy elastycznie dopasowane do Twoich potrzeb

Jeśli zaangażowanie i potrzeba rozwoju to Twoje cechy

- zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Zapraszamy do współpracy!

Dokumenty aplikacyjne wyślij na adres: kontakt [at] biuropetra.pl

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 775493076