2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Żnin
Dodane 21 maja 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Żnin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kancelaria Doradztwa Podatkowego jest firmą specjalizującą się w obsłudze księgowej i podatkowej podmiotów gospodarczych, oferującą również usługi z zakresu obsługi prawnej i doradztwa podatkowego. Kancelaria ma ogólnopolski zasięg działania. Kancelaria stawia na wykorzystanie nowoczesnych technologii w obsłudze klienta celem automatyzacji obsługi księgowej i eliminacji czynności rutynowych. Zapewniamy przyjazną i partnerską atmosferę współpracy.

Opis stanowiska:

- obsługa Klienta w zakresie pełnej księgowości,

- sporządzanie sprawozdań finansowych,

- obsługa Klienta w zakresie bieżącego doradztwa w obszarze zagadnień księgowych i podatkowych,

Wymagania:

- min. roczne doświadczenie w zakresie pełnej rachunkowości,

Dodatkowe atuty:

- znajomość programu księgowego Symfonia, Optima,

- otwartość na nowoczesne technologie.

Oferujemy:

-możliwość szkolenia zawodowego,

-pracę z doświadczonymi pracownikami,

-uzyskanie tytułu doradcy podatkowego,

-dodatkowe ubezpieczenie,

-pakiet medyczny,

-dofinansowanie zajęć sportowych.

-możliwość awansu zawodowego,

-uzyskanie dodatkowego wynagrodzenia premiowego za wyniki w pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

Lokalizacja

Żnin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Żnin
ID: 678503200