2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

WITA® dostarcza inteligentne rozwiązania w różnych obszarach wysokiej wydajności ogrzewania, ciepłej wody użytkowej i technologii solarnej.

Obecnie do naszego Działu Księgowości w Zielonce k. Bydgoszczy szukamy osoby na stanowisko Księgowej / Księgowego, która szuka stabilnego miejsca pracy i razem z nami będzie tworzyć przyjazną atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zależy nam na osobie, która jest ambitna i odpowiedzialna. Jest pasjonatem liczb, charakteryzuje się spostrzegawczością i skrupulatnością oraz nieustanną chęcią rozwoju – zarówno własnego, jak i firmy. Jeśli ten opis brzmi znajomo, to bardzo prawdopodobne, że szukamy właśnie Ciebie!

Wymagania:

  • studia wyższe (preferowane ekonomia, finanse i rachunkowość, administracja)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • praca na systemie enova będzie dodatkowym atutem,

  • wymagane minimum dwuletnie doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie dokumentów (pełna księgowość)

  • Pomoc w przygotowaniu deklaracji podatkowych,

  • Sporządzanie zestawień oraz raportów na potrzeby zarządu,

  • Prace związane z zamknięciem miesiąca, roku,

  • Uzgadnianie sald wybranych kont księgowych,

  • Sporządzanie sprawozdań do GUS, Bieżące wsparcie pracy działu Księgowości - prace zlecone przez Głównego Księgowego,

  • Przyjmowanie i kontrolowanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,

  • Prowadzenie spraw administracyjnych firmy - między innymi nadzór nad aktualnością posiadanych pozwoleń, zezwoleń,

  • Pozostałe prace biurowe,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z kapitałem zagranicznym

  • jasne i transparentne zasady wynagradzania

  • pracę w młodym i przyjaznym zespole

  • możliwości rozwoju i awansu

  • Karta Multisport

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 654646040