2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łódź
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Księgowa/ Księgowy

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Biuro Podatkowe Grupa Dziesięcina w Łodzi poszukuje pracowników na stanowisko Samodzielnej/ego Księgowej/ego do obsługi Pełnych Ksiąg Handlowych.

Zadania:

  • samodzielne prowadzenie ewidencji księgowej na kontach syntetycznych i analitycznych zgodnie z zasadami rachunkowości,

  • prowadzenie rejestrów VAT i innych ewidencji podatkowych

  • rozliczanie podatków VAT, PIT, CIT, PCC

  • sporządzanie sprawozdań GUS oraz sprawozdań finansowych

  • wykonywanie zadań zleconych

  • kontakt z Klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie najlepiej kierunkowe (rachunkowość, finanse),

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • Znajomość obsługi programu Enova oraz Symfonia

  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, zaangażowanie, sumienność

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres próbny, a następnie stałe zatrudnienie

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • praca w bardzo miłym i zgranym zespole, w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku

UWAGA! Każdego pracownika wdrożymy w nasz system pracy, a po tym okresie oczekujemy samodzielności, dlatego oferta skierowana jest do kandydatów z wiedzą i doświadczeniem.

Prosimy o wysyłanie CV na adres e-mailowy.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 607639063