2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Smochowice
Ania Kruk
Dodane Dzisiaj o 12:06

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Poznań, Smochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

ANIA KRUK to biżuteria, która pasuje do Ciebie. Cieszy nas różnorodność i niezależność, a w dodatkach — ponadczasowość i lekkość. Nasze produkty wpisują się w najnowsze trendy, inspirują, a dodatkowo sprawiają, że czujesz się sobą. Kochamy biżuterię, ale wykorzystujemy nasze kanały, by mówić o rzeczach ważnych — wierzymy, że dzięki temu zmieniamy świat.

KSIĘGOWA/KSIEGOWY

Twój zakres zadań:

  • weryfikacja dokumentacji księgowej pod kątem zgodności z obowiązującymi przepisami

  • księgowanie dokumentów

  • bieżąca weryfikacja zapisów na kontach

  • wprowadzanie schematów księgowania dla nowych zdarzeń gospodarczych spółki oraz dostosowywanie planu kont

  • sporządzanie deklaracji podatkowych i raportów dla zewnętrznych instytucji (np. GUS)

  • współpraca z głównym księgowym i biegłym rewidentem przy zamknięciu roku i badaniu sprawozdania finansowego

  •  wsparcie innych działów w zakresie dot. zagadnień księgowo-podatkowych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu rachunkowości finansowej

  • wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej

  • znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT

  • umiejętność pracy pod presję czasu

  • skrupulatność i systematyczność

  • proaktywność w tworzeniu automatyzacji, usprawnianiu procesów i narzędzi

  • umiejętność współpracy z osobami z innych działów firmy

  • myślenie krytyczne i ciągłe poszukiwanie usprawnień

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • praca stacjonarna w biurze w Poznaniu (mamy dobre połączenie komunikacją miejską z pętli Ogrody)

  • elastyczny czas pracy

  • praca z fajnymi ludźmi, którym zależy, którzy są ciekawi innych i ich punktów widzenia, potrafią dawać i przyjmować feedback, którzy patrzą na firmę całościowo i pomagają sobie nawzajem

  • po okresie próbnym - test Gallupa i warsztaty z trenerem, które pomogą Ci zbudować większą świadomość siebie i swoich mocnych stron

  • możliwość przyprowadzania zwierzaków do biura - pupile naszych pracowników stali się już stałą częścią naszego Teamu :)

  • super zniżki na zakup biżuterii dla Ciebie, a dla Twojej rodziny i znajomych - korzystny rabat

  • spotkania integracyjne

  • Twoje zdrowie i samopoczucie są dla nas ważne, dlatego po okresie próbnym zapewniamy prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty Multisport

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Smochowice
ID: 921171082