2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Bydgoszcz
Dodane 24 maja 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BKT Elektronik sp. z o.o., poszukuje kandydatkę lub kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz / Lisi Ogon

Obowiązki:

  • Kontrola dokumentów księgowych  pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich rejestracja w systemie finansowo-księgowym.

  • Księgowanie wyciągów bankowych.

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów.

  • Weryfikacja i uzgadnianie sald, uzgodnienie sald kont księgi głównej z księgami pomocniczymi.

  • Realizacja zadań związanych z prawidłowością wyliczenia i wypełnienia deklaracji podatku VAT.

  • Prowadzenie wszelkich spraw związanych z majątkiem trwałym spółki.

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, zgodnie z wewnętrznymi procedurami obowiązującymi w spółce.

  • Inne prace administracyjne oraz współpraca przy zadaniach i projektach realizowanych w ramach działu księgowość i finanse.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (w zakresie rachunkowości, finansów, ekonomii).

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku  mile widziane.

  • Znajomość obowiązujących przepisów prawnych w zakresie rachunkowości i podatków.

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie.

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Możliwość szkoleń oraz podnoszenia swoich kwalifikacji..

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Prywatną opiekę medyczną.

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o aplikowanie przez OLX dołączając swoje CV do wiadomości. Wysłanie CV jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 920536096