2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wola
Dodane 23 maja 2024

Księgowa/Księgowy

Wynagrodzenie

9 500 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

  • rozliczenie bilansowe i podatkowe spółek prawa handlowego (w tym transakcje zagraniczne w VAT - rozliczanie różnic kursowych, CIT estoński),

  • deklaracje podatkowych VAT i CIT do Urzędu Skarbowego,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • współpraca z biegłym rewidentem, znajomość CIT estońskiego,

  • biegła znajomość programu Comarch Optima.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie,

  • wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowej pracy,

  • możliwość pracy hybrydowej po ukończeniu okresu próbnego.

Jeśli jesteś zainteresowany/-a współpracą prześlij swoje CV lub prosimy o kontakt pod numerem tel: 78*******18

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 920444906