2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Kostrzyn
Dodane 13 czerwca 2024

Księgowa/ Księgowy

Lokalizacja

Kostrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Producent odzieży specjalistycznej dla służb mundurowych (policja, wojsko, straż pożarna) poszukuje osoby zajmującej się prowadzeniem pełnej księgowości

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości

  • naliczanie podatków i składanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań statystycznych (VAT, CIT, JPK, sprawozdania GUS itp.),

  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportów finansowo-księgowych na potrzeby instytucji zewnętrznych oraz Zarządu,

  • bieżące prowadzenie rozrachunków z kontrahentami, wyciągi bankowe oraz monitoring stanu należności i zobowiązań

  • aktywne monitorowanie zmian w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości

  • wypełnianie obowiązków związanych z posiadanym statusem ZPCHR

  Wymagamy:

  • min. 3 letniego doświadczenia na stanowisku Księgowego

  • wykształcenia kierunkowego (finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • doświadczenia w samodzielnej obsłudze spółek z o.o.

  • bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu księgowości i podatków

  • znajomości prowadzenia zakładu pracy chronionej

  • znajomości pakietu MS Office

  • znajomość programu Symfonia

  • zdolności analitycznego myślenia, samodzielności i systematyczności oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki

  • zaświadczenia o niekaralności

  Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • elastyczny czas pracy (po wdrożeniu możliwy hybrydowy system pracy)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności

  • przyjazną atmosferę

Lokalizacja

Kostrzyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kostrzyn
ID: 920436126