2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Mława
Dodane 28 maja 2024

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Mława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Novago spółka zależna China Everbright International

Grupa Novago jest liderem w przetwarzaniu odpadów komunalnych i największym producentem paliwa alternatywnego (RDF) w Polsce. Zarządza sześcioma zakładami produkcyjnymi w Polsce o całkowitej zdolności przetwarzania odpadów ok. 1 000 000 ton rocznie.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Księgowej/Księgowego

Miejsce pracy: Mława

Opis stanowiska:

·        Dekretowanie i księgowanie dokumentów

·        Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

·        Ewidencja kosztów księgowych, uzgadnianie z kontami Księgi Głównej

·        Księgowanie rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego

·        Przygotowywanie deklaracji podatkowych i raportów

·        Obsługa księgowa inwentaryzacji środków pieniężnych

·        Potwierdzenie sald należności i zobowiązań

·        Przygotowywanie przelewów bankowych

·        Uzgadnianie sald z kontrahentami

·        Współpraca z zewnętrznymi instytucjami

·        Współpraca z audytorem

Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia)

·        Doświadczenie zawodowe w dziale księgowości minimum 3 lata

·        Znajomość ustawy o rachunkowości i regulacji podatkowych

·        Znajomość obsługi komputerowych programów finansowo-księgowych

·        Dobra znajomość MS Office – zwłaszcza Excel

·        Gotowość do uczenia się i aktualizacji wiedzy

·        Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań

·        Dobra organizacja pracy, efektywność w działaniu

Oferujemy:

·        Ciekawą i stabilną pracę

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Prywatną opiekę medyczną

Lokalizacja

Mława,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mława
ID: 920054230