2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 12 czerwca 2024

księgowa/księgowy

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

RDA Europe Sp. z o.o. - firma usług finansowo-księgowych poszukuje

Opis stanowiska:

- księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami

- sporządzanie deklaracji podatkowych, rozliczanie podatków/ZUS

- regulowanie zobowiązań

- sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne

- wystawianie faktur

- obsługa kadrowo-płacowa

- kontakty z instytucjami skarbowymi/ZUS

 Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe, min. licencjat

- min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- znajomość przepisów podatkowych VAT, PDOF, PDOP i prawa pracy

- znajomość programów finansowo-księgowych oraz programu Płatnik

- dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

- komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

- zaangażowanie i dobra organizacja pracy

- samodzielność

- mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym

 Oferujemy:

- ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy

- pakiety medyczne/karta Multisport

- pracę hybrydową (praca zdalna 2 dni w tygodniu)

- umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

- przyjazną kulturę organizacyjną

- wsparcie doświadczonego zespołu na każdym etapie współpracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 920139015