2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Opolskie
  6. Księgowość - Kluczbork
Dodane 29 maja 2024

Pracownik biurowy

Lokalizacja

Kluczbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska:

Poszukujemy energicznego i dobrze zorganizowanego pracownika biurowego, który dołączy do naszego zespołu. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, skrupulatną i gotową na nowe wyzwania, zapraszamy do aplikowania!

Zakres obowiązków:

·         Zarządzanie dokumentacją i korespondencją

·         Obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów

·         Organizacja spotkań i prowadzenie kalendarza

·         Wsparcie administracyjne dla zespołu

·         Przygotowywanie raportów, zestawień

·         Przygotowywanie przelewów bankowych

·         Dbanie o płynny przepływ informacji w biurze

Wymagania:

·         Wykształcenie średnie lub wyższe

·         Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

·         Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

·         Dokładność, sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Wynagrodzenie 5 000,00 zł brutto/m-c

·         Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia

·         Możliwości rozwoju zawodowego i awansu

·         Przyjazne środowisko pracy

Lokalizacja

Kluczbork,

Opolskie

Opolskie, Kluczbork
ID: 920085553