2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Częstochowa
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 11 czerwca 2024

Księgowa/księgowy

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa klientów w zakresie prowadzenia KPiR,

  • księgowanie sprzedaży, zakupów oraz innych zdarzeń gospodarczych,

  • wyliczanie zobowiązań oraz należności podatkowych,

  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji PIT, VAT, JPK, sprawozdanie GUS

Nasze wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • samodzielność, zdolność rozwiązywania problemów, terminowość, skrupulatność, dokładność, umiejętność organizacji pracy,

  • dobra znajomość ordynacji podatkowej oraz ustawy o rachunkowości,

  • znajomość programu - Comarch Opiima,

  • mile widziana znajomość z zakresu kadr i płac,

Oferujemy:

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • ubezpieczenie na życie

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 919839807