2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wawer
Dodane 14 maja 2024

Księgowa/księgowy

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym (księgi handlowe)

Księgowanie wyciągów bankowych

Współtworzenie raportów okresowych, przygotowanie deklaracji podatkowych

Ewidencja faktur zakupu

Rozliczanie delegacji pracowniczych

Prowadzenie kasy gotówkowej

Skrupulatne prowadzenie rozrachunków z kontrahentami

Weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych

Sporządzanie list płac

Prowadzenie ewidencji urlopów pracowników

Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku ok. 3 lata, mile widziana osoba, która pracowała w biurze rachunkowym

Znajomość aktualnych przepisów ZUS i prawa pracy

Dobra znajomość MS Excel

Zdolności analityczne

 Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Dobra organizacja pracy

Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dokładność, odpowiedzialność

Pozytywna energia i nastawienie do wykonywanych zadań

Mile widziane:

Wykształcenie kierunkowe rachunkowość / finanse/ ekonomia

Znajomość systemu INSERT (Rewizor, Gratyfikant)

Znajomość języka angielskiego

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 918179788