2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Katowice
  7. Księgowość - Piotrowice-Ochojec
Dodane 23 maja 2024

Księgowa Katowice Piotrowice, Ochojec

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Rachunkowe FKK poszukuje pracownika na stanowisko: młodsza księgowa (KPIR, ryczałt, płace, ZUS)

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym,

  • wprowadzanie dokumentów do programu księgowego,

  • prowadzenie księgowości firm zgodnie z przepisami podatkowymi,

  • prowadzenie rejestrów VAT,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej w ramach prowadzonych przez siebie firm,

  • bieżący kontakt z klientami i zapewnienie profesjonalnej obsługi,

  • współpraca z instytucjami publicznymi (US, ZUS, GUS).

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe lub doświadczenie w pracy w księgowości,

  • znajomość oprogramowania MS Office (w szczególności Excel),

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie,

  • samodzielność, komunikatywność, dokładność, rzetelność.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia doświadczenia,

  • praca w systemie jednozmianowym poniedziałek-piątek od 8.00 do 16.00,

  • praca w miłej atmosferze

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 920359883