2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Kutno
Dodane 27 maja 2024

Księgowa Działu Uproszczonej Księgowości

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Wiśniewscy Biuro Księgowe

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Księgowa działu uproszczonej księgowości

Nasze wymagania na stanowisku:

- wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia,

- minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu książki przychodów i rozchodów, rozliczania podatku VAT na samodzielnym stanowisku,

- dobra znajomość przepisów podatku dochodowego od osób fizycznych oraz podatku VAT,

- znajomość programów finansowo – księgowych, np. OPTIMA,

- znajomość pakietu MS Office,

- umiejętność pracy w zespole,

- uczciwość i odpowiedzialność,

- zaangażowanie, skrupulatność i lojalność,

- systematyczność i dyscyplina pracy.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, rozliczanie podatku VAT, odpowiedzialność za wszystkie aspekty podatkowe,

- sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań do GUS.

Oferta:

-  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat, stacjonarnie lub hybrydowo,

-  praca w młodym dynamicznym zespole, dającą możliwość rozwoju zawodowego,

-  niezbędne narzędzia pracy.

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 921157295