2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Szczecin
  7. Księgowość - Centrum
Agnieszka
Dodane 26 kwietnia 2024

Dołącz do dynamicznego zespołu - Księgowa ds. księgowości uproszczonej

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy pasjonatów księgowości gotowych do objęcia stanowiska: Księgowej / Księgowego ds. ewidencji uproszczonej.

Dołączając do naszego zespołu, zapewniamy nie tylko stabilne zatrudnienie, ale również otwartość na Twoje pomysły oraz realny wpływ na naszą działalność. Jesteśmy dynamiczną firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze księgowej i doradczej dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki zaangażowaniu naszej kadry zarządzającej oraz innowacyjnemu podejściu do księgowości, skutecznie automatyzujemy procesy księgowe, dając naszym klientom więcej czasu na rozwój swojego biznesu.

Opiekę merytoryczną nad naszymi działaniami zapewnia Kancelaria Audytorska Biegłego Rewidenta, co gwarantuje najwyższy poziom profesjonalizmu.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ewidencji księgowej dla podmiotów korzystających z uproszczonych form rozliczeń podatkowych (KPiR), przy użyciu oprogramowania Insert Nexo.

  • Bezpośrednia współpraca z naszymi klientami.

  • Ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności z zakresu podatków, rachunkowości oraz prawa gospodarczego, umożliwiające samodzielne wykonywanie obowiązków.

  • Wykonywanie prac administracyjnych wspierających zespół księgowy.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe,

  • Praktyczna znajomość zagadnień podatkowych,

  • Zdolność do samodzielnego wykonywania obowiązków,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy, dostosowane do Twoich preferencji (umowa o pracę, zlecenie lub B2B).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, które zależy od Twoich umiejętności, doświadczenia oraz zakresu obowiązków.

  • Prywatna opieka medyczna (Medicover);

  • możliwość rozwoju zawodowego, uzależnioną zdobywanych umiejętności i stopnia samodzielności;

  • Pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji, blisko komunikacji miejskiej oraz z darmowym parkingiem;

  • Atmosferę szacunku, uśmiechu i chęć dzielenia się wiedzą

  • Po okresie próbnym, możliwość pracy w systemie zadaniowym, gdzie Ty decydujesz, ile chcesz pracować.

W okresie próbnym praca wyłącznie stacjonarna w godz. 8-16.00.

Masz szansę dołączyć do najlepszych specjalistów w dziedzinie księgowości!

Czekamy na Ciebie!

Aby aplikować, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny www.zamaro.tax

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911386820