2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Zabrze
Dodane 24 kwietnia 2024

Księgowa do prowadzenia Spółki z o.o.

Lokalizacja

Zabrze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy: wewnętrznej księgowej, która poprowadzi pełną księgowość Spółki z o.o. wraz z obsługą kadrowo-płacową.

Obowiązki:

• Kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

• Księgowanie faktur sprzedaży.

• Księgowanie faktur zakupu.

• Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.

• Księgowanie list płac.

• Bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów.

• Księgowanie wyciągów bankowych.

• Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT.

• Znajomość rozliczania ulgi za złe długi kontrahentów.

• Przygotowywanie deklaracji i sprawozdań dla instytucji zewnętrznych np. GUS

• Tworzenie list płac dla umów o pracę oraz umów zleceń.

• Sporządzanie raportów i deklaracji ZUS, PIT-4, PIT-11.

• Sporządzanie sprawozdań finansowych.

Wymagania:

• Co najmniej kilku letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (pełna księgowość).

• Biegła i praktyczna znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości.

• Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel).

• Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia.

Możliwości zatrudnienia:

• Umowa o pracę (na część etatu, do uzgodnienia)

• Umowa zlecenie

• Samozatrudnienie

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: +48 662 592 515

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 914312123