2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Gdańsk
  7. Księgowość - Piecki-Migowo
Dodane 26 kwietnia 2024

KSIĘGOWA do Pełnej Księgowości

Lokalizacja

Gdańsk, Piecki-Migowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy do pracy osoby:

KSIĘGOWA do prowadzenia Pełnych Ksiąg

Wymagania:

Znajomość zasad prowadzenia Pełnej Księgowości.

Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT, CIT.

Wykształcenie minimum średnie o kierunku np.: rachunkowość, ekonomia, finanse.

Doświadczenie minimum 1 rok na stanowisku: Księgowa.

Dodatkowe atuty:

Umiejętność przygotowania zeznania CIT-8, sprawozdania finansowego, bilansu.

Umiejętność prowadzenia ewidencji środków trwałych.

Znajomość zasad rozliczeń z Urzędem Skarbowym, ZUS-em.

Znajomość zasad i przepisów z zakresu Ubezpieczeń Społecznych, Kadr i Płac.

Doświadczenie w biurze rachunkowym.

Znajomość Programu SYMFONIA FK, Płatnik, BCEDEK.

Znajomość obsługi platformy TAXXO.

Obowiązki:

Prowadzenie księgowości klientów zgodnie z przepisami i procedurami firmy.

Kalkulacja podatków, sporządzanie deklaracji, informacji podatkowych VAT, CIT.

Obsługa przydzielonych klientów firmy oraz kontaktowanie się z organami podatkowymi.

Dbanie o wysoki poziom realizacji usług.

Przestrzeganie obowiązujących zasad z zakresu jakości obsługi klientów.

Oferujemy:

Stabilna praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Narzędzia do pracy w odpowiednim środowisku, wśród ludzi ceniących sobie pozytywną i miłą atmosferę pracy.

Możliwość uczestniczenia w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu księgowości.

Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów i zaangażowania.

Umowę o pracę.

Uczestnictwo w Grupowym Ubezpieczeniu na Życie.

Uczestnictwo w Programie MultiSport.

Lokalizacja biura z dogodnym dojazdem.

opis dodatkowy:

Aplikacje prosimy przysyłać na adres e-mail

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Piecki-Migowo
ID: 909649188