2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podkarpackie
  6. Księgowość - Mielec
Dodane 28 kwietnia 2024

Księgowa - biuro rachunkowe

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Księgowa – biuro rachunkowe

Miejsce pracy: biuro rachunkowe w Mielcu

​Zakres obowiązków

  • Wprowadzanie faktur do rejestrów VAT sprzedaży i zakupu

  • Weryfikacja wprowadzonych do systemu faktur zakupowych i sprzedażowych

  • Przygotowywanie plików JPK_VAT, PIT

  • Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów dla klientów pracodawcy

  • Wprowadzanie wyciągów bankowych i prowadzenie rozrachunków

​Wymagania

  • Minimum 2 roczne doświadczenie w biurze rachunkowym

  • Wykształcenie co najmniej średnie w zakresie finansów i rachunkowości

  • Podstawowa znajomość prawa podatkowego PIT i VAT

  • Znajomość programu systemu Comarch Optima ERP, MS Office, Excel

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Posiadanie dobrych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych

​Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy

  • Praca od 8 do 16

  • Uczestnictwo w cyklicznych szkoleniach podatkowych

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie rachunkowości – praca u boku doświadczonych księgowych

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy

Zapraszamy do aplikacji, w CV prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 915132430