2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Warmińsko-mazurskie
  6. Grafika - Olsztyn
Dodane 13 czerwca 2024

Kreatywny grafik komputerowy

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Ivory Ceramics Sp. z o.o. z siedzibą w Bartągu poszukuje grafika komputerowego.

Zajmujemy się produkcją świec reklamowych oraz zdobieniem ceramiki użytkowej

Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Bartągu.

Zakres obowiązków:

• Bardzo dobra znajomość programu CorelDRAW

• Dobra znajomość programu Adobe Illustrator i Adobe Photoshop

• Przygotowywanie wizualizacji nadruków na produktach

• Przygotowanie projektów graficznych do druku w technologii sitodruk oraz sublimacja

• Obsługa drukarki do klisz poligraficznych (diapozytywów)

• Obsługa plotera do druku sublimacyjnego

• Kontrola jakości klisz poligraficznych i wydruków sublimacyjnych

• Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z poligrafią i DTP

• Współpraca z klientem w zakresie materiałów graficznych

• Aktywne uczestnictwo oraz kontrolowanie przebiegu realizacji zamówień

• Tworzenie tekstów reklamowych (opisy ofert, artykuły, one-pagery, mailingi, posty na mediach społecznościowych).

• Zarządzanie projektami marketingowymi (planowanie i realizacja kampanii marketingowych od początku do końca, we współpracy z innymi członkami zespołu).

Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną, na której opowiemy sobie o szczegółach wykonywanej pracy.

Oferujemy:

-umowę o pracę,

- pracę w kameralnym i zgranym zespole,

- stabilne i jasne warunki zatrudnienia,

- ubezpieczenie grupowe

-pakiet medyczny

Zapraszamy!

WAŻNE!!! Zakład znajduje się poza granicami administracyjnymi Olsztyna – w Bartągu. Brak połączenia z komunikacją miejską – wymagana mobilność.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 920027159