2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Gdańsk
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Piecki-Migowo
Dodane 28 kwietnia 2024

kosmetyczkę zatrudnię

Wynagrodzenie

3 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Piecki-Migowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Salon Podo and Beauty na Morenie zatrudni kosmetyczkę.Przeczytaj poniżej jakiej osoby poszukuję do współpracy.Zdolne osoby początkujące również zapraszam do kontaktu

Obowiązki:

  • Wykonywanie manicure i pedicure (klasycznego, hybrydowego).

  • Wykonywanie henny klasycznej i pudrowej

  • Wszelkie inne umiejętności z zakresu kosmetyki mile widziane

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • Aktywne uczestniczenie w życiu salonu i chęć rozwoju zawodowego.

  • Obsługa klienta i dbałość o pozytywne relacje.

  • Praca z frezarką kosmetyczna

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

  • Wysoka kultura osobista i profesjonalne podejście do klienta.

  • Zdolności manualne i estetyczne wykonywania zabiegów.

  • Chęć do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Punktualność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywanych obowiązkach.

  • Mile widziane certyfikaty i ukończone kursy z zakresu stylizacji paznokci. Jeżeli jesteś zdolna początkująca osoba również zapraszam do kontaktu

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Piecki-Migowo
ID: 910215682