2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Mokotów
Dodane 23 kwietnia 2024

Kosmetyczka/Kosmetolog

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie zabiegów kosmetycznych takich jak: depilacja laserowa, oczyszczanie wodorowe, endermologia.

  • Zmiany 2/2 po 12h

  • Doradzanie klientom w zakresie pielęgnacji skóry i doborze odpowiednich produktów kosmetycznych.

  • Przeprowadzanie konsultacji i analizy skóry klienta, aby dobrze dopasować zabiegi oraz dobrać odpowiednie preparaty.

  • Obsługa sprzętu kosmetycznego oraz utrzymanie czystości w gabinecie.

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeprowadzanych zabiegów.

  • Budowanie stałych relacji z klientami i dbanie o ich satysfakcję z usług.

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu higieny i zapewnienie bezpiecznych warunków pracy.

  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i norm związanych z branżą kosmetyczną obowiązujących w firmie.

  • Realizacja założonych celów.

Wymagania

  • Wykształcenie na kierunku kosmetologia lub pokrewne.

  • Doświadczenie min 2 lata w pracy jako kosmetolog.

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów epilacji laserowej oraz mile widziane oczyszczanie wodorowe i endermologia.

  • Nastawienie na realizację celów.

  • Znajomość i umiejętność stosowania różnych preparatów kosmetycznych i aparatury.

  • Umiejętność analizowania i diagnozowania skóry, oraz dobierania odpowiednich zabiegów i produktów dla klienta.

  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientem.

  • Zdolności manualne i precyzja w wykonywaniu zabiegów.

  • Umiejętność pracy w zespole i samodzielności w działaniu.

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

  • Cierpliwość i umiejętność radzenia sobie z różnymi typami klientów.

  • Dbałość o higienę i bezpieczeństwo pracy.

  • Gotowość do podnoszenia swoich umiejętności i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.

Oferujemy

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole.

  • Spotkania integracyjne.

  • Wsparcie przełożonych.

  • Pyszna kawa i herbata.

  • Zniżki pracownicze na usługi.

  • Realny wpływ na rozwój firmy - twój pomysł ma znaczenie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 906239318