2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Kujawsko-pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Toruń
Dodane 23 kwietnia 2024

Kosmetyczka/Kosmetolog

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zatrudnię osobę na stanowisko

KOSMETYCZKA/KOSMETOLOG

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało z wykorzystaniem urządzeń kosmetycznych

  • doradztwo w zakresie doboru odpowiednich zabiegów

  • obsługa recepcji oraz kasy fiskalnej

  • w miarę umiejętności wykonywanie stylizacji paznokci lub rzęs i brwi

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe lub liczne szkolenia

  • doświadczenie w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych

  • mile widziana umiejętność wykonywania stylizacji rzęs, brwi lub paznokci

  • mile widziana umiejętność wykonywania masażu

  • dokładność, chęć rozwoju i zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat (minimum 3/4 etatu)

  • comiesięczne premie (od obrotu i uznaniowa)

  • możliwość rozwoju

  • elastyczny grafik

  • możliwość dołączenia do pakietu opieki medycznej

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania do nas CV.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 831276027