2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Łódzkie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Łódź
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Śródmieście
Dodane 17 czerwca 2024

Kosmetolog z doświadczeniem

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Salon kosmetologii i medycyny estetycznej poszukuje obecnie osoby na stanowisko: kosmetologa na cały etat

Zakres obowiązków:

-wykonanie zabiegów specjalistycznych na twarz i ciało z wykorzystaniem topowych technologii m.in.:

hi-tech, hi-fu, lasery, endermologia,fale uderzeniowe itd.

-prowadzenie konsultacji, przygotowanie spersonalizowanych planów zabiegowych i doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry przy naszych kosmetykach

-odpowiedzialność za stan zdrowia oraz satysfakcję klientów

-dbanie o sprzęt, utrzymanie porządku oraz zachowanie najwyższych standardów higieny

Nasze wymagania:

-wykształcenie kierunkowe, ukończone studia licencjackie oraz 2 letnie doświadczenie

-pasja do kosmetologii i duży entuzjazm do wykonywanej pracy

- bardzo dobra organizacja czasu pracy

-umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

-komunikatywność i umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami

-znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

-praca z najlepszymi i najnowszymi technologiami w Łodzi

- praca w nowo powstałym salonie z pięknym wystrojem

-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i uzyskiwanych wyników

-stałe i stabilne zatrudnienie

-otwarta i przyjazna atmosfera

- praca w nowym salonie pięknie urządzonym

-praca na nowych sprzętach

Cv proszę wysyłać na email lub olx

WYŁĄCZNIE TOPOWE TECHNOLOGIE

SKUTECZNE ZABIEGI I 100% NASTAWIENIA NA KLIENTA

DBANIE O PIĘKNO JEST NASZĄ NAJWIEKSZĄ PASJĄ!

SZUKAMY DO WSPÓŁPRACY OSÓB, KTÓRE PODZIELĄ TĘ PASJĘ.

DOŁĄCZ DO NAS I RAZEM KREUJMY PRZYSZŁOŚĆ KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W ŁODZI!

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 895833878