2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Jaworzno
Dodane 17 kwietnia 2024

Kosmetolog w studio Kosmetologii Ciała i Twarzy

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca wyłącznie dla osób z wykształceniem wyższym, kierunek Kosmetologia.

Nie masz doświadczenia takiego jak pracodawcy wymagają, a przecież nie po to się tyle uczyłaś by teraz pracować w dyskoncie spożywczym?! Jeśli też tak uważasz to przyjdź do nas i pokaż nam, że to właśnie ciebie szukamy. Nie wymagamy doświadczenia, a jedynie pełnego zaangażowania i chęci w zdobyciu go!!!

A może masz doświadczenie, ale potrzebujesz zmienić pracę w której się nie rozwijasz, bo przecież kosmetologia to twoja PASJA :)

Oczekujemy:

· wykształcenia w zakresie kosmetologii;

· zaangażowania, chęci rozwoju zawodowego, entuzjazmu i pasji do zawodu;

· dokładności, staranności wykonywanych zabiegów;

· wysokiej kultury osobistej i zadbanego wyglądu;

· umiejętności łatwego budowania relacji z klientkami;

· lojalności i dbania o wizerunek marki;

· empatii i uprzejmości;

· umiejętności pracy w zespole;

· bardzo dobrej organizacji pracy;

· punktualności;

· biegłej obsługi komputera.

Zakres obowiązków:

· obsługa klienta zgodnie ze standardami studia;

· aktywna sprzedaż usług;

· obsługa stacji treningowych i zabiegowych;

· wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej oraz laseroterapii;

· wykonywanie zabiegów na twarz i ciało;

· wsparcie i motywacja klientek do ćwiczeń i osiągania założonych rezultatów;

· prowadzenie dokumentacji, obsługa telefoniczna oraz komputerowa;

· organizacja i dbałość o ład, porządek na stanowisku pracy zgodnie z przepisami BHP i wymogami sanitarnymi.

Oferujemy:

· w pełni i profesjonalnie przygotowane stanowisko pracy, wyposażone w nowoczesne narzędzia;

· pracę na najnowocześniejszych sprzętach w branży;

· szkolenia wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje (byś rozwinęła swoją osobowość i doświadczenie zawodowe);

· szkolenia sprzedażowe;

· możliwość rozwoju zawodowego;

· możliwość realizacji własnych pomysłów;

· elastyczny grafik pracy;

· uczciwy, motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia od sprzedaży);

· odzież firmową;

· pracę w miłej, przyjaznej atmosferze;

· prace w zgranym zespole;

· pracę w przepięknym miejscu;

· pracę dającą mnóstwo satysfakcji i dobrej zabawy!

Naszym celem jest byś pokochała tą pracę!

Wyślij nam swoje CV z aktualnym zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy w CV umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 912429840