2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Kujawsko-pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Bydgoszcz
Dodane 18 kwietnia 2024

Kosmetolog w klinice dermatologii FENOMED w Bydgoszczy

Wynagrodzenie

28 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika dermatologii estetycznej, dermatochirurgii i chirurgii plastycznej FENOMED w Bydgoszczy

poszukuje kandydatek na stanowisko kosmetologa

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów aparaturowych na twarz i ciało (zabiegi laserowe, HIFU, RF i inne),

  • asysta przy zabiegach wykonywanych przez lekarzy (zabiegi dermatologii estetycznej, dermatochirurgiczne),

  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych, np. peelingi.

  • wykonywanie dokumentacji fotograficznej pacjentów,

  • prowadzenie dokumentacji kosmetologicznej,

  • poradnictwo w zakresie pielęgnacji skóry,

  • sprzedaż kosmetyków,

  • udział w przygotowywaniu materiałów marketingowych, w tym na social media,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • stabilne długoterminowe zatrudnienie na zasadach zbliżonych do umowy o pracę. Możliwe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w prestiżowej placówce medycznej w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • możliwość rozwoju i szkolenia w zakresie wykonywania zabiegów aparaturowych,

  • praca wyłącznie na urządzeniach klasy premium,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu kompetencji i indywidualnego zaangażowania w pracę.

  • prowizja od sprzedaży kosmetyków

Oczekujemy:

  • wykształcenia i kompetencji w zakresie kosmetologii,

  • umiejętności pracy z ludźmi oraz wysokiej kultury osobistej,

  • punktualności, zorganizowania, zaangażowania w pracę,

  • gotowości do uczenia się i rozwoju,

  • swobodnej obsługi komputera i programów biurowych.

Docenimy:

  • doświadczenie pracy z aparaturą laserową, HIFU, RF i inną,

  • umiejętności sprzedażowe,

  • doświadczenie i zainteresowania w zakresie przygotowywania materiałów na social media,

  • znajomość języków obcych.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV wraz z adnotacją o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb rekrutacji (RODO).

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 833303660