2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Wielkopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Konin
Dodane 20 maja 2024

Kosmetolog / Trycholog / Kosmetyczka

Wynagrodzenie

1 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Infinity Beauty Clinic poszukuje kosmetologa/trychologa do zespołu.

W związku z rozwojem firmy poszukiwana jest osoba komunikatywna, zaangażowana i chcąca poszerzać swoje kompetencję. Infinity Beauty Clinic to holistyczne podejście do każdego podopiecznego: zabiegi na twarz, epilacja laserowa, masaże tkanek głębokich i wiele innych. Jesteś gotowa dołączyć do zespołu i poszerzyć zakres usług? Czekam na Ciebie!

Wymagania:

*Wykształcenie w kierunku Kosmetolog, kierunek trychologia będzie dodatkowym atutem,

*Studiujesz i chcesz pracować w kreatywnym zespole? Aplikuj! -Doświadczenie nie jest wymogiem koniecznym- wszystkiego Cię nauczę,

*Zaangażowanie, chęć rozwoju i poszerzanie swoich kompetencji każdego dnia,

*Umiejętność wykonywania masażu twarzy (mile widziane),

*Zdolność organizacji czasu pracy i radzenie sobie w sytuacjach stresowych,

*Wysoka kultura osobista, Odpowiedzialność, Punktualność i uprzejmość,

*Książeczka sanepidowska,

Zakres obowiązków:

*Staranna opieka nad Klientem,

*Pomoc przy zabiegach- etap wdrożenia,

*Samodzielne wykonywanie określonych zabiegów- późniejszy etap,

*Masaże,

*Zabiegi na twarz,

*Zabiegi trychologiczne,

*Tworzenie pozytywnego wizerunku Infinity w salonie oraz social mediach,

*Prowadzenie social media Infinity Beauty Clinic,

*Utrzymywanie porządku w salonie,

Co oferujemy:

*Praca w ambitnym i pracowitym zespole,

*Elastyczny grafik,

*Praca 1/2 etatu,

*Umowa zlecenie lub B2B,

*Pracę na najnowocześniejszych technologiach HI-TECH,

*Szkolenia wewnętrzne,

*Szkolenia zewnętrzne z zakresu nowych usług.

Zainteresowana? Aplikuj teraz! Wyślij CV wraz ze zdjęciem.

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 919512344