2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Wielkopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Poznań
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Łacina
Dodane 16 kwietnia 2024

Kosmetolog/Stylista paznokci

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Łacina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Renomowany Salon Beauty poszukuje osoby na stanowisko Kosmetolog/Stylistka Paznokci.

W pracy stawiamy na profesjonalizm i najwyższą jakość usług. Tworzymy zespół zgranych, energicznych osób, dla których kosmetologia to prawdziwa pasja. Jeśli jesteś pasjonatką, dla której ważny jest rozwój i podnoszenie swoich kompetencji - dołącz do nas ! ;)

Obowiązki:

  • manicure hybrydowy/klasyczny

  • pedicure hybrydowy/klasyczny

  • mile widziane wykonywanie manicure żelowego

  • przeprowadzanie holistycznych konsultacji kosmetologicznych

  • zabiegi z zakresu stylizacji i oprawy oka (henna klasyczna brwi i rzęs)

  • depilacja woskiem

  • podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na twarz (Basic, masaż twarzy, geneo, oczyszczanie wodorowe)

  • wiedza z zakresu zastosowań peelingów chemicznych

  • mile widziana umiejętność obsługi urządzeń Hi-tech (depilacja laserowa, fala radiowa, ultradźwięki, endermologia, storz) - dbałość o komfort klientów w salonie

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub w trakcie studiów

  • mile widziane doświadczenie w branży

  • dokładność, obowiązkowość, punktualność

  • umiejętności sprzedażowe

  • miła aparycja i wysoka kultura osobista

  • min. 2 soboty pracujące w miesiącu

Oferujemy:

  • umowa zlecenie/o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premia)

  • rozwój zawodowy i finansowy

  • miłą atmosferę w pracy

  • grafik ustalony na 2 miesiące do przodu

  • pracę w systemie zmianowym

  • bieżące szkolenia uzupełniające

Prosimy o przesyłanie CV oraz kilku zdjęć swoich prac manicure poprzez OLX. Prosimy o uwzględnienie klauzule RODO.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Łacina
ID: 912209800