2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Małopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kraków
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Podgórze
Dodane 19 maja 2024

Kosmetolog - Specjalista (mid/regular) 2500 - 7000 / mies.

Wynagrodzenie

2 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Opis

BeautiNess, Romanowicza, Zabłocie

Salon kosmetyczny BeautiNess w Zabłociu poszukuje osoby na stanowisko Kosmetologa - Specjalisty (mid/regular) na pół etatu. Oferujemy elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B.

Nasze wymagania:

  • Chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie zawodowe

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Komunikatywność, otwartość (bardzo dobra znajomość języka polskiego jest bezwzględnie wymagana)

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętności sprzedażowe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała

  • Tworzenie planów zabiegowych

  • Obsługa specjalistycznych urządzeń kosmetologicznych (m.in. urządzenie do oczyszczania wodorowego, laser primelase, Dermapen, endermologia LPG , geneo) – po uzyskaniu certyfikatów ze szkoleń sfinansowanych przez firmę

  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów do pielęgnacji

  • Dbanie o czystość gabinetu, dezynfekcję i sterylizację

  • Uczestniczenie w tworzeniu treści foto/video oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku w celach marketingowych

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego, finansowania szkoleń/kursów branżowych

  • Elastyczny grafik pracy i duża samodzielność działania

  • Pracę w niepełnym wymiarze

  • Pracę w młodym i zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (system godzinowy + prowizyjny)

  • Profity w postaci zabiegów takich jak: epilacja laserowa, zabiegi kosmetyczne, stylizacja brwi, rzęs, paznokcie, zabiegi podologiczne.

Dni pracy:

  • Dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota

 Godziny pracy:

  • Elastyczny grafik

System wynagrodzeń:

  • Stała podstawa wynagrodzenia + prowizja + napiwki

Wynagrodzenie:

  • Umowa o pracę, umowa zlecenie:

    • 2 500 – 7 000 zł brutto / mies.

  • Kontrakt B2B:

    • 2 500 – 7 000 zł netto (+ VAT) / mies.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany pracą w naszym salonie, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Zapraszamy do aplikowania!

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 919286372