2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Targówek
Dodane 27 maja 2024

Kosmetolog praca w Warszawie

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

BLACK CAT BEAUTY CLINIC’S

Kliniki Black Cat Beauty to nowoczesne Kliniki Medycyny Kosmetologii

- najnowsze na rynku, innowacyjne technologie zabiegowe

- 35- osobowy zespół Profesjonalistów z pasją

- renomowane marki dermokosmetyczne

- lokalizacja w trzech dzielnicach Warszawy: Targówek, Praga Północ, Grochów

W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy KOSMETOLOGÓW, którzy wzmocnią Nasz Team!

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów kosmetologicznych na najnowszych urządzeniach na rynku z zakresu: modelowania sylwetki, epilacji oraz całej gamy zabiegów odmładzających

  • staranna opieka nad Pacjentem - przeprowadzenie konsultacji i tworzenie planów zabiegowych opartych o holistyczną ideologię Kliniki

  • prowadzenie dokumentacji zabiegowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek - Kosmetologia

  • chęć rozwoju

  • komunikatywność i umiejętność pracy z Klientem, a także budowania z nim długofalowych relacji

  • miła aparycja, empatia

  • zdolność do pracy w zespole - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w dużej grupie 35 doświadczonych Kosmetologów, możliwość wymiany doświadczeń i wsparcia zabiegowego

  • pracę w nowoczesnej Klinice Kosmetologicznej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia – umowa b2b lub zlecenie, bonusy i dodatki

  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz ciągłe doskonalenie swoich umiejętności

  • współpracę z Profesjonalistami, w miłej, przyjaznej atmosferze

  • pracę w pełnym wymiarze pracy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 918004104