2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Wola
Dodane 03 kwietnia 2024

Kosmetolog/Młodszy Kosmetolog do Kliniki Medycyny Estetycznej CENTRUM

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika Spire Clinic laser&beauty to nowoczesna Klinika Medycyny Estetycznej , Dermatologii i zaawansowanej Kosmetologii Hi-Tech:

- najnowsze na rynku , innowacyjne technologie zabiegowe

- 25- osobowy zespół Profesjonalistów z pasją

- renomowane marki dermokosmetyczne

- 500m2 nowoczesnego wnętrza

- lokalizacja w Centrum Warszawy , Metro Rondo Daszyńskiego, świetny punkt komunikacyjny.

W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy osób, które wzmocnią Nasz Team! Jeśli cechuje Cię pozytywne nastawienie, zarażasz uśmiechem i dążysz do ciągłego rozwoju chętnie Cię poznamy!

POSZUKUJEMY KANDYDATA NA STANOWISKO: KOSMETOLOG/MŁODSZY KOSMETOLOG

Opis stanowiska:

-wykonywanie zabiegów kosmetologicznych na najnowszych urządzeniach na rynku z zakresu: modelowania sylwetki , epilacji oraz całej gamy zabiegów laserowych

-staranna opieka nad Pacjentem

-przeprowadzenie konsultacji i tworzenie planów zabiegowych opartych o holistyczną ideologię Kliniki -prowadzenie dokumentacji zabiegowej

Oferujemy:

-pracę w dużej grupie 15 doświadczonych Kosmetologów, możliwość wymiany doświadczeń i wsparcia zabiegowego

-pracę w nowoczesnej Klinice Medycyny Estetycznej, na najbardziej zaawansowanych technologiach HI-TECH , dostępnych w jednym miejscu

-atrakcyjne warunki wynagrodzenia

-możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz ciągłe doskonalenie swoich umiejętności

-współpracę z Profesjonalistami, w miłej, przyjaznej atmosferze

-pracę w pełnym wymiarze pracy

Od kandydatów oczekujemy :

-wykształcenia wyższego, kierunek - Kosmetologia/ Fizjoterapia

-chęci rozwoju

-komunikatywności i umiejętności pracy z Klientem , a także budowania z nim długofalowych relacji

-miłej aparycji, empatii -zdolności do pracy w zespole

-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Poznaj Nas bliżej i dołącz do Naszego Zespołu!

www.spireclinic.pl/

www.instagram.com/klinikaspireclinic/ www.facebook.com/Spireclinic/

Jeśli uważasz, że jesteś idealnym kandydatem wyślij nam swoje CV ze zdjęciem na adres email: rekrutacja.spireclinic"małpa"gmail.com - zamiast słowa małpa wpisz znak shift+2 Jednocześnie informujemy , że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na końcu Cv prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 770010491