2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Przasnysz
Dodane 23 maja 2024

Kosmetolog / Kosmetyczka

Wynagrodzenie

4 242 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przasnysz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Re:derma Kosmetologia Estetyczna zatrudni do pracy na stanowisko Doradcy Klienta.

Obowiązki:

- wiedza z zakresu szeroko pojętej kosmetologii

- codzienna aktywna działalność w kanałach social media (Faceebook, Instagram) posty, relacje, rolki

- przedwstępne konsultacje telefoniczne

- obsługa stanowiska recepcyjnego: odbieranie i wykonywanie telefonów, planowanie harmonogramu wizyt klientów, dbałość o dokumentacje, realizacja zamówień, zarządzanie stanem magazynowym, dbałość o porządek w miejscu pracy.

- sprzedaż usług

Wymagania:

- wykształcenie: najlepiej techniczne kierunkowe, lub wyższe kierunkowe (ukończone), lub doświadczenie w pracy branży beauty.

- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, empatia, cierpliwość, otwartość, umiejętność pracy w dużym stresie i pod presją

Oferujemy:

- umowę o pracę

- wynagrodzenie podstawowe + prowizja za sprzedaż

- możliwość rozwoju zawodowego w kierunku kosmetologii

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Przasnysz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Przasnysz
ID: 920478639