2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Wielkopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Krotoszyn
Dodane 13 maja 2024

Kosmetolog/kosmetyczka

Lokalizacja

Krotoszyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Perfect Look Clinic poszukuje kosmetyczki lub kosmetologa na 1/2 etatu do salonu w Krotoszynie. Salon jest siecią franczyzową. Praca w godzinach popołudniowych.

Twój zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie oraz sprzedaż zabiegów z oferty salonu zgodnie z oczekiwaniami klientów

  • przestrzeganie zasad higieny w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów obsługa

  • konserwacja urządzeń do świadczenia usług sprzedaż zabiegów

  • obsługa recepcji

  • obsługa mediów społecznościowych

  • preferowane godziny pracy- popołudniowe

Nasze wymagania: szkoła kosmetyczna, umiejętności sprzedażowe, pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy: Podstawa, premia, możliwość uczestniczenia w szkoleniach.

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 918078808