2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Ochota
Dodane Dzisiaj o 17:15

Kosmetolog/ kosmetolożka Instytut Anti Aging Warszawa -Ochota

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Instytut Anti Aging Fontanna Młodości to sieć salonów firmowych, łączących w sobie sprzedaż marek premium m.in. eko mineralnych kosmetyków do makijażu jane iredale i dermokosmetyków Environ, a także usług z zakresu medycyny anti-aging i kosmetyki pielęgnacyjnej.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: KOSMETOLOG/ KOSMETOLOŻKA

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy

  • Sprzedaż produktów premium i realizacja planów sprzedażowych

  • Wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i medycyny anti-aging

  • Konsultacje online

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), kierunkowe: kosmetyczne

  • Doświadczenie i wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe

  • Wysoka kultura osobista i zadbany wygląd

  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Profesjonalne szkolenia produktowe

  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole

CV ze zdjęciem prosimy o przesłanie na adres mailowy.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 913027073