2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Wrocław
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Fabryczna
Dodane 14 czerwca 2024

Kosmetolog/Kosmetolożka

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zabiegów fotodepilacji oraz fototerapii

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami sieci DepilConcept

  • Aktywna sprzedaż usług i produktów sieci DepilConcept (pracujemy na celach indywidualnych i zespołowych)

  • Udział w działaniach marketingowych

  • Dbanie o wizerunek salonu poprzez utrzymanie porządku i czystości

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie (energia i zaangażowanie)

  • Samodzielność i motywacja do rozwijania swoich umiejętności

  • Elastyczność

  • Umiejętność i chęć budowania relacji z zespołem i klientami

  • Wysoka kultura osobista

  • Wykształcenie kierunkowe (zapraszamy również osoby w trakcie nauki)

  • Dostępność min. 2 soboty w miesiącu

To oferujemy

  • Umowa zlecenia ( ok. 150-170 h / miesiąc)

  • 5 dniowe szkolenie wdrożeniowe (Certyfikowane szkolenie IPL SHR)

  • Zabiegi dostępne w ofercie dla klientów dostępne również dla Ciebie

  • Bieżące szkolenia uzupełniające

  • Dofinansowanie karty MultiSport

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 920527694