2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Kujawsko-pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Włocławek
Dodane 12 czerwca 2024

Kosmetolog / Kosmetolożka

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Opis

Dołącz do Naszego Zespołu Kosmetologów!

Jeśli kosmetologia jest Twoją pasją, a praca z ludźmi daje Ci satysfakcję, to mamy dla Ciebie idealną propozycję! Szukamy osoby pełnej entuzjazmu, która chce stale rozwijać swoje umiejętności, pracować z najnowocześniejszymi technologiami, a także budować silne relacje z klientami. Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i pomóż nam wspólnie kształtować piękno naszych klientów!

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych, takich jak: oczyszczanie skóry, peeling, mikrodermabrazja, mezoterapia, czy masaż,

  • wykonywanie depilacji, zarówno tradycyjnej, jak i laserowej urządzeniem LINSCAN,

  • obsługa sprzętu i urządzeń kosmetycznych, w tym ich konserwacja i dezynfekcja,

  • stałe doskonalenie umiejętności i zdobywanie nowej wiedzy z zakresu kosmetologii,

  • doradzanie klientom w zakresie doboru odpowiednich zabiegów i produktów kosmetycznych,

  • udział w szkoleniach i kursach dotyczących nowych technik i trendów w kosmetologii.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie z zakresu kosmetologii lub pokrewnej dziedziny,

  • kontakt z ludźmi to Twój żywioł,

  • lubisz rozmawiać, ale i wsłuchiwać się w potrzeby innych,

  • jesteś gotowa uczyć się obsługi urządzeń takich jak: Laser Fotona, Venus Legacy, Clatuu Alpha, EmBody, aby oferować je naszym klientom,

  • nie boisz się mierzyć z celami, które są przed Tobą stawiane,

  • zarządzanie sobą w czasie nie jest dla Ciebie wyzwaniem, a życie prywatne jest również ważne jak rozwój zawodowy,

  • nie boisz się poprosić zadowolonego klienta o zdjęcie na media społecznościowe, aby promować naszą markę i twój profesjonalizm.

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie i atrakcyjne prowizje od sprzedaży,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • nowoczesne zaplecze technologiczne z urządzeniami takimi jak Laser Fotona, Venus Legacy, Clatuu Alpha,

  • zdobycie doświadczenia w sprzedaży i pracy z klientami Premium,

  • możliwość zbudowania własnej marki zawodowej,

  • zgrany i młody zespół,

  • praca z ludźmi, którzy pomogą Tobie nabrać pewności siebie - rozwiniesz skrzydła,

  • gwarancja, że raz na kwartał pojedziesz na szkolenie zewnętrzne z najlepszymi specjalistami z kraju,

  • szansa na zdobycie dodatkowych grantów w postaci: dostępu do zaplecza sportowego, strefy SPA i zniżek na firmowe produkty i usługi.

Dołącz do Nas Już Dziś!

Cenimy pasję, zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju. Jeśli jesteś gotowa na nowe wyzwania i pragniesz tworzyć wyjątkowe doświadczenia dla naszych klientów, nie zwlekaj i aplikuj już teraz! Zostaw swoje dane kontaktowe i CV, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy. Razem możemy osiągnąć wiele!

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Dokładna lokalizacja
Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 920143381