2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Legionowo
Único-Kosmetologia
Dodane 23 kwietnia 2024

KOSMETOLOG do salonu kosmetycznego

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stawiając na rozwój Único - Kosmetologia poszukujemy kolejnej osoby na stanowisko:

KOSMETOLOG

Único – Kosmetologia to wyjątkowe miejsce na mapie Legionowa. Stawiamy na innowacyjność usług, holistyczne podejście do Klienta i bezwzględny profesjonalizm kadry.

Nasz Klient skorzysta u nas nie tylko z zabiegów kosmetycznych, zorganizujemy dla niego także szkolenia, spotkania w kameralnym i pełnym elegancji wnętrzu, włączając w to nasze rytuały.

Jeżeli jesteś osobą z pasją, pragniesz cały czas się rozwijać. Chcesz współtworzyć miejsce innowacyjne, pracować w miłej atmosferze pracy, szukamy prawdopodobnie Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zabiegów według procedur zabiegowych dbając o najwyższy poziom bezpieczeństwa, higieny i sterylności

  • Umiejętność doboru odpowiednich preparatów do rodzajów skóry Klienta, zarówno w gabinecie jak i pielęgnacji domowej

  • Sprzedaż kosmetyków i usług

  • Budowanie trwałych relacji z Klientem

  • Uczestniczenie w działaniach marketingowych salonu

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Przede wszystkim chęć do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie kosmetyczki/kosmetologa

  • Doświadczenie w zawodzie 2 lata (lecz nie jest to warunek konieczny)

  • Znajomość aktualnych trendów w dziedzinie kosmetologii

  • Wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie

  • Komunikatywność, otwartość

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę na 3/4 etatu dopasowaną do Twoich preferencji

  • Dostęp do nowości na rynku kosmetycznym

  • Możliwość rozwoju osobistego, szkolenia

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie płatne zawsze na czas

  • Komfortowe warunki pracy

  • Miłą atmosferę pracy

  • Elastyczne godziny pracy

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania :)

Pozdrawiamy

Zespół Único - Kosmetologia.

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 866220696