2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Kujawsko-pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Bydgoszcz
Dodane 23 kwietnia 2024

Kosmetolog do Perfect Look Clinik Bydgoszcz

Wynagrodzenie

3 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Kosmetolog

Do gabinetu sieci Perfect Look Clinic Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

~ wykonywanie zabiegów dostępnych w salonie

~ nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

~ polecanie i sprzedaż usług

~ odpowiedzialność za powierzony sprzęt, dbałość o

urządzenia

Wymagania:

~ wymagana szkoła kosmetyczna

~ umiejętności sprzedażowych

~ znajomości social mediów – warunek konieczny

~ doświadczenie w branży na podobnym stanowisku

~ wysoka kultura osobista

~ dbałość o estetykę, miła aparycja

~ dyspozycyjność i gotowość do pracy również w wybrane soboty

~ zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy

Oferujemy:

~ stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub umowe zlecenie

~ atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

~ pracę na najnowszych sprzętach

~ pakiet szkoleń

~ możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w

mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr

133 poz. 883).

Ogłoszeniodawca

Firma: Perfect Look Clinic Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 746590802