2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Lubuskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Zielona Góra
Dodane 22 maja 2024

Kosmetolog do gabinetu medycyny estetycznej

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Gabinet medycyny estetycznej i laseroterapii - zatrudni kosmetologa do nowo powstałego zespołu. Gabinet prowadzi lekarz medycyny estetycznej.

Poszukujemy osób, które pasjonują się kosmetologią, chcą się stale rozwijać, potrafią nawiązywać długoterminowe relacje z klientami, układać spersonalizowane plany zabiegowe, pracować z igłami, laserami i zaawansowanymi urządzeniami hi-tech na twarz i ciało. Gwarantujemy stały rozwój, możliwość wykonywania złożonych wielopłaszczyznowych terapii odmładzających i modelujących - posiadamy najlepsze i najskuteczniejsze urządzenia na rynku: lasery depilacji Motus AX, lasery Alma Harmony, Dermapen.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami gabinetu

  • uczestniczenie w działaniach marketingowych salonu

  • dbanie o komfort klientów!

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki

  • Solidność, sumienność, zaangażowanie

  • Elastyczność, dyspozycyjność, chęć podnoszenia kwalifikacji,

  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista

  • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

  • Dyspozycyjności w pracy zmianowej oraz w soboty

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży mile widziane

    To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + % prowizja)

  • Umowy o pracę po zakończonym okresie próbnym

  • Miłą atmosferę pracy

  • Szkolenia

  • Możliwość rozwoju

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 882517490