2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Małopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kraków
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 03 kwietnia 2024

Kosmetolog Beverly Aesthetic Clinic Kraków

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Beverly Clinic z Krakowa, w związku z prężnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Kosmetolog

Poszukujemy osoby z pasją i  zaangażowaniem, komunikatywnej, lubiącej rozwój i pracę z ludźmi.

Twój zakres obowiązków:

  • przeprowadzenie konsultacji kosmetologicznych,

  • dopasowywanie zabiegów do potrzeb klienta,

  • wykonywanie zabiegów na twarz i ciało, miłe widziane będzie doświadczenie w pracy z urządzeniami

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kosmetologiczne (min. licencjat),

  • rozwinięte zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,

  • doświadczenie min. 3 lata pracy na stanowisku kosmetologa,

  • dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • część etatu, lub cały

  • przeszkolenie w wykonywaniu zabiegów,

  • miłą atmosferę i możliwość stałego rozwoju.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 909134272