2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Łódzkie
  6. Rekrutacja - Kutno
Dodane 16 maja 2024

Koordynator zasobów ludzkich

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Prężnie rozwijająca się agencja pracy poszukuje doświadczonego Koordynatora Zasobów Ludzkich, który będzie kluczowym członkiem naszego zespołu. Oferujemy dynamiczne środowisko pracy, rozwijające projekty oraz możliwość wpływu na strategię personalną. Jeśli jesteś pasjonatem HR, posiadającym umiejętności organizacyjne i komunikacyjne, zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki:

  • Monitorowanie i rozwijanie kultury organizacyjnej

  • Zarządzanie dokumentacją pracowniczą

  • Współpraca z zespołami przy tworzeniu programów rozwojowych

  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych

  • Bieżące wsparcie pracowników tymczasowych związane z przebiegiem ich zatrudnienia

  • Budowanie relacji biznesowych z klientami, w tym przygotowywanie wewnętrznych raportów oraz zestawień

  • Obsługa pracowników tymczasowych w zakresie administracji personalnej oraz kadrowej

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • Nadzór i zarządzanie bazą mieszkaniową oraz hostelami pracowniczymi

  • Wstępna weryfikacja dokumentów związanych z procesem legalizacji i zatrudnieniem cudzoziemców

  • Współpraca z działem kadr w zakresie potrzebnych informacji

  • Wyjazdy na dyżury do siedzib klientów, wdrożenia pracowników tymczasowych

Wymagania:

  • Umiejętność prowadzenia rekrutacji i selekcji

  • Doskonałe zdolności interpersonalne i komunikacyjne

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników

  • Wysoki poziom kultury osobistej.

  • Komunikatywność

  • Dyspozycyjność

  • Język Polski , Ukraiński , Angielski ( miłe widziany )

  • Min. roczne doświadczenie w obsłudze pracowników tymczasowych, głównie w przebiegu ich zatrudniania i utrzymywaniu dobrych relacji, a także w obsłudze klientów

  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z prawem pracy oraz ustawą o pracy tymczasowej

  • Motywacja do działania oraz otwartość na nowe projekty

  • Samodzielność w działaniu jak i praca zespołowa, łatwość w budowaniu relacji

  • Znajomość języka polskiego oraz ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)

  • Doświadczenie w obszarze HR

  • Znajomość aktualnych przepisów dotyczących zatrudnienia

  • Znajomość narzędzi do zarządzania personelem

  • Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

  • Zarazisz nasz swoją energią i pomysłami :)

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów (opieka zdrowotna, karta sportowa)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Premie powiązane z realizacją celów i Twoimi wynikami - doceniamy pracowników i ich zaangażowanie to dla nas czysta przyjemność

  • Gwarantujemy Ci m.in. kartę Multisport, ubezpieczenie na życie

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach organizacji

  • Wdrożenie stanowiskowe

  • Niezbędne narzędzia pracy ( telefon, laptop, samochód )

Prosimy aplikować za pośrednictwem portalu olx.pl lub kontaktować się bezpośrednio pod numer telefonu. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 917199237