2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Łódzkie
  6. Rekrutacja - Łódź
  7. Rekrutacja - Bałuty
Dodane 12 kwietnia 2024

Koordynator Zakładowy / Rekruter z j. angielskim hiszpańskim ukraiński

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko:

koordynator / rekruter z j.angielskim ukraińskim bądź hiszpańskim

Opis stanowiska:

- organizowanie i koordynowanie działań w jednym z oddziałów firmy

- REKRUTACJA PRACOWNIKÓW

- zarządzanie grupą pracowników produkcyjnych

- prace administracyjno-biurowe

- kontakt i wymiana informacji z centralą firmy

-wprowadzanie i nadzór nad pracownikami

- nadzór i utrzymanie w pełnej sprawności obiektów budowlanych

- nadzór nad prawidłową, bieżącą eksploatacją budynku

- koordynacja współpracy w zewnętrznymi firmami serwisowymi i usługowymi oraz nadzór nad wykonaniem usług

Wymagania

* znajomość jęz. polskiego

* znajomość jęz. angielskiego

* znajomość jęz. ukraińskiego bądź hiszpańskiego

* prawo jazdy

* zdolności analitycznego myślenia i umiejętności organizacyjne,

* bardzo dobre zdolności interpersonalne i nastawienie na współpracę

* chęć podejmowania inicjatywy oraz zdolność podejmowania decyzji

* dyspozycyjność

* umiejętność współpracy z ludźmi

* doświadczenie w zarządzaniu grupą ludzi

* biegła znajomość obsługi komputera

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- przyjazne środowisko pracy

Jesteś zainteresowany ofertą? Wyślij CV za pomocą portalu olx.pl

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 870350292