2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Fabryczna
Dodane 12 kwietnia 2024

Koordynator Pracy Roznosicieli Gazet Reklamowych Wrocław

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twoje zadania:

Twoim zadaniem będzie kierowanie zespołem osób roznoszących materiały reklamowe, kontrola jakości roznoszenia gazet i odpowiedzialność za jakość kolportażu materiałów reklamowych.

Oczekujemy od Ciebie:

* Doświadczenia wieloletniego w kolportażu materiałów reklamowych

Uczciwości, samodzielności, rzetelności, odpowiedzialności.

* Posiadania aktywnego prawa jazdy kat. b

* Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

* Mile widziane doświadczenie w kierowaniu grupą osób.

Zapewniamy Ci:

* Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (ok.8-10hdziennie).

* Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz osiąganych wyników

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 778747823