2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Leźno
Dodane 21 maja 2024

Koordynator magazynu i warsztatu

Lokalizacja

Leźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis firmy:

RO-AN sp. z o.o. jest operatorem 14 placów zabaw „BAJKOWY LABIRYNT” zlokalizowanych w centrach handlowych na terenie całej Polski. Oferujemy rozrywkę dla dzieci w wieku 0-12 lat. Dzieciom zapewniamy możliwość zabawy, udziału w warsztatach rozwojowych i edukacyjnych. Organizujemy urodziny dla dzieci, imprezy z okazji Dnia Dziecka, Halloween, itd.,  a także zajęcia dla grup przedszkolnych i szkolnych. Na placówkach  zatrudniamy animatorów i baristów a w centrali młodą i sympatyczną załogę. Firma działa od 1995 roku. W ostatnim czasie przechodzimy wiele zmian pro-rozwojowych, więc jesteśmy otwarci na osoby, które są gotowe podzielić się swoim doświadczeniem i jednocześnie zyskać możliwość rozwoju wraz z naszą siecią. Przed nami nowe otwarcia kolejnych placówek.

Do obsługi sieci naszych placów zabaw a także sieci automatów do gry oraz bujaków dla dzieci, poszukujemy osoby, która wesprze pracę naszego zespołu.

Stanowisko:

Zakres obowiązków:

-  Koordynacja i organizacja pracy kierowców (w tym awizacje dostaw) oraz pracowników warsztatu.

-  Organizacja transportu krajowego;; współpraca z firmami kurierskimi.

-  Zapewnienie zaopatrzenia w materiały i usługi niezbędne do wykonania prac warsztatowych.

-  Negocjacje cen i warunków dostaw materiałów i usług.

-  Wsparcie przy kontroli faktur i planowaniu budżetu zakupowego oraz tworzeniu i obsłudze raportów w obszarze części zamiennych.

-  Kontrola nad dokumentami dotyczącymi towaru i części.

-  Kontrola jakości napraw warsztatowych.

-  Kontrola i nadzór nad stanem urządzeń ogólnego użytku i narzędzi

-  Analiza przyczyn i skutków awarii oraz prowadzenie działań prewencyjnych.

-  Nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej.

- Współpraca z serwisami zewnętrznymi oraz technikami lokalnymi w zakresie zleconych napraw.

Nasze wymagania:

- Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze.

- Umiejętność pracy na komputerze, w tym obsługi pakietu Office.

- Wykształcenie techniczne.

- Podstawowa umiejętność prowadzenia rozmów i korespondencji handlowej z kooperantami.

- Umiejętności zarządzania zespołem i organizacji pracy.

- Samodzielność, inicjatywa, silny charakter.

- Umiejętność organizowania pracy własnej.

- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

-  Umowa o pracę na pełny etat.

- Wynagrodzenie adekwatne do obowiązków.

- Dofinansowanie Karty Multisport.

- Dużo wyzwań i możliwość realnego wpływu na działalność firmy.

- Możliwość rozwoju swoich kompetencji wraz z rozwojem firmy.

- Pracę w miłej atmosferze w stabilnej firmie istniejącej już 29 lat na rynku.

Lokalizacja

Leźno,

Pomorskie

Pomorskie, Leźno
ID: 919887880