2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Jelenia Góra
  6. Prace magazynowe - Centrum
Dodane 24 kwietnia 2024

Koordynator Magazynu

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jelenia Góra, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeKadra kierownicza

Firma kurierska InPost poszukuje Koordynatora Magazynu (praca w systemie dwuzmianowym):

Miejsce: Oddział InPost Jelenia Góra, ul Karola Miarki 42

Zadania:

- organizowanie i nadzorowanie pracy magazynu oraz podległego zespołu

- nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem samochodów frachtowych

- ustalanie harmonogramów pracy na poszczególne zmiany

- rekrutacja i szkolenie magazynierów

- kontrola i uzupełnianie danych o przesyłkach przechodzących przez magazyn

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia)

- praca poniedziałek - piątek w godzinach 04:00-12:00 i 12:00 - 20:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego cv. Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży kurierskiej.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inpost zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: dz. u. z 2002r. nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Centrum
ID: 555411564